Przeglądy okresowe
Przeglądy okresowe

Przegląd okresowy to czynności wykonywane co pewien interwał kilometrażowy lub czasowy. Ich zakres najczęściej określony przez producenta samochodu, który ... czytaj dalej »

Mechanika pojazdowa
Mechanika pojazdowa

Oprócz prostych przeglądów okresowych zajmujemy się także świadczeniem kompleksowych, profesjonalnych usług w zakresie mechaniki pojazdowej samochodów osobowych oraz dostawczych. ... czytaj dalej »

Elektronika
Elektromechanika i elektronika

Posiadając doświadczenie elektryczne oraz elektroniczne możemy precyzyjnie ustalić, w jakim elemencie samochodu tkwi problem. W obecnych czasach prawidłowa diagnoza ... czytaj dalej »

Land Rover Defender – wygłuszanie wnętrza

Land Rover Defender - legenda bezdroży, samochód, którego nadwozie nie zmieniło się praktycznie wcale od początku lat produkcji. Ascetyczne ... czytaj dalej »

Chip Box
Chiptuning tanio okazja polecam

Do powstania tego wpisu zainspirowała mnie ostatnia awaria, która przydarzyła się zupełnie niczego nie świadomemu człowiekowi, który wierząc w ... czytaj dalej »

Jak to działa – wał korbowy.

Wał korbowy to element silnika odpowiedzialny za zamianę ruchu posuwisto-zwrotnego tłoków na ruch obrotowy. Dzięki temu energia, wyzwalana podczas ... czytaj dalej »

Odelżenie zawieszenia

Jak wiadomo - duża masa samochodu to obecnie zmora miłośników sprawnego i szybkiego pokonywania zakrętów (i nie tylko). Duża ... czytaj dalej »