Sprzedaż samochodów używanych

Sty 28 2016 autka

W ofercie naszej firmy na bieżąco posiadamy starannie wyselekcjonowane samochody używane. Każdy z oferowanych pojazdów przechodzi kontrolę techniczną, a nabywca otrzymuje pełną informację dotyczącą zarówno stanu wizualnego pojazdu (wraz z informacją o ewentualnych naprawach lakierniczych, którym poddany był pojazd) jak i raport techniczny, dotyczący napraw mechanicznych, które powinny być wykonane. Z racji dysponowania pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na obsługę pojazdów dowolnej marki – na życzenie nabywcy jesteśmy w stanie wykonać dowolną usługę z zakresu mechaniki pojazdowej, elektroniki (np. chiptuning) lub lakierniczą (usunięcie defektów nadwozia).

Oprócz tego każdy z oferowanych pojazdów z założenia poddawany jest detailingowi – nadwozie zostaje wypolerowane i zabezpieczone odpowiednimi środkami, prana jest tapicerka, oraz czyszczone są wszystkie elementy wnętrza pojazdu. Państwa dealer OGSU ma dla Was ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. OGSU to sieć

Dzięki szerokiemu spektrum usług, jakie jesteśmy w stanie zaoferować każdemu nabywcy samochodu używanego – zakup samochodu pozwala do minimum ograniczyć problematykę wynikającą z nabywania rzeczy używanej.

Niewątpliwym atutem oferowanych przez nas samochodów jest fakt, iż znakomita większość ich eksploatowana jest na drogach na zachodzie, w krajach takich jak Belgia, Niemcy, czy Holandia. Tam też w autoryzowanych serwisach naprawczych są one poddawane regularnym przeglądom i naprawom. Dzięki temu stan pojazdów, którym obce są nierówne nawierzchnie i chałupnicze naprawy, dalece in plus odbiega od stanu aut, które spotkać można na rodzimym rynku aut używanych.