Porsche Panamera x2

Porsche Panamera to samochód, którego premiera miała miejsce zaledwie 8 lat temu i była efektem zwiększonego zainteresowania czteroosobowymi, szybkimi limuzynami o sportowej linii nadwozia. Konkurencją tego modelu są samochody takie jak Mercedes Benz CLS czy Maserati Quattroporte, ale Porsche nie pozostawiło żadnych złudzeń, który producent rozdaje karty w segmencie użytkowych samochodów sportowych. Design nadwozia, który wielu osobom wydaje się kontrowersyjny, przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie, gdy zajmiemy miejsce wewnątrz auta. Doskonale wyprofilowane, sportowe fotele, także dla pasażerów tylnej kanapy, fenomenalna jakość spasowania elementów i wykończenie materiałami z najwyższej półki to tylko część przyjemności, którą dostajemy podróżując Panamerą. Ten niewiarygodnie szybki połykacz autostradowych kilometrów (bo w takim środowisku Panamera sprawdza się najlepiej) przenosi kierowcę i pasażerów w świat, gdzie jedną z głównych ról pełni nie tyle komfort podróży, co perfekcyjne zachowanie się samochodu na drodze i cała masa sportowych doznań, które są tak charakterystyczne dla samochodów marki Porsche.

Do naszego studia trafiły dwie Panamery, w których wykonaliśmy podstawowy pakiet usług detailingowych, pozwalających na przywrócenie zarówno nadwozia jak i wnętrza pojazdu do stanu jak najbliższego salonowemu. Usunięcie rys z powłoki lakierniczej zakończone zostało zabezpieczeniem nadwozia kompozytem ceramicznym, a wszystkie elementy wnętrza zostały w odpowiedni sposób zaimpregnowane, by podkreślić i przedłużyć ich nieskazitelny wygląd.

detailing Krakówkompozyt ceramicznypolerowanie nadwoziaPorsche PanameraPorsche Panamera GTSpowłoka ceramiczna Nanolex Si3Dusuwanie rysusuwanie wgnieceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

(Spamcheck Enabled)