Likwidacja szkody
Obsługa szkód komunikacyjnych

Co roku w Polsce dochodzi do kilkudziesięciu tysięcy wypadków drogowych oraz kilkuset tysięcy kolizji drogowych. Dane oficjalne nie obejmują ... czytaj dalej »

Transport samochodów
Transport samochodów

W razie potrzeby przetransportowania pojazdu do naszego serwisu naprawczego oferujemy Państwu możliwość przewozu wskazanego auta zarówno klasyczną autolawetą, jak ... czytaj dalej »

Samochód zastępczy
Samochody zastępcze

Ubezpieczyciele przez wiele lat upierali się, że zwrot kosztów auta zastępczego z polisy OC sprawcy przysługuje wyłącznie osobom, które ... czytaj dalej »

Kosztorys AC
Kalkulacja szkody – jakie zawiera informacje

Kalkulacja szkody, potocznie nazywana kosztorysem, to podstawowy dokument, który określa zakres oraz czas prac naprawczych. Praktycznie wszystkie kalkulacje sporządzane ... czytaj dalej »

Amortyzacja części
Amortyzacja części a wycena szkody

Amortyzacja wartości części przyznanych do naprawy pojazdu po wypadku to temat, na bazie którego ubezpieczyciele od wielu lat potrafili ... czytaj dalej »

Samochod zastepczy OC sprawcy
Samochód zastępczy z OC sprawcy

Samochód zastępczy na czas naprawy to zagadnienie, które przez wiele lat było traktowane przez ubezpieczycieli "po macoszemu". Osoby prywatnie ... czytaj dalej »

Wypadek co dalej
Wypadek – co dalej?

Kolizja drogowa to wyjątkowo stresogenne zdarzenie, pociągające za sobą mnóstwo nieprzyjemnych konsekwencji. W teorii najlepiej mieć "pod ręką" osobę, ... czytaj dalej »