TESLA MODEL 3 2022 tylko 34 tys. km

Tesla Model 3 z pompą ciepła, 2022 rok, 34 tys. km, Standard Range+, pełna gwarancja producenta na wszystko, VAT 23%, europejska, gwarancja producenta na baterię i silnik. Możliwe finansowanie zakupu w leasingu lub kredycie. Więcej szczegółów poniżej. Zadzwoń teraz!

CENA BRUTTO 23% VAT
sprzedane

[ OPIS | SPECYFIKACJA | GALERIA ZDJĘĆ | POZOSTAŁE TESLE ]

Opis Tesla Model 3

Tesla Model 3 z alu felgami Sport oraz ulepszoną, pojemniejszą baterią LFP i pompą ciepła, bezwypadkowa TESLA MODEL 3 STANDARD PLUS z pełną gwarancją producenta na wszystko!

TESLA MODEL 3 z pompą ciepła 1

Wyjątkowa i najbardziej oszczędna ze wszystkich modeli Tesla Model 3 Standard Plus z 2022 roku, która jest kwintesencją nowoczesnej technologii. Posiada zaledwie 34 tys. km przebiegu, co gwarantuje, że ten samochód jest w idealnym stanie i gotowy, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających miłośników motoryzacji, jak również zapewnić znaczące oszczędności i korzyści dla środowiska.

Najważniejsze cechy:

Rok produkcji: 2022
Przebieg: zaledwie 34 tys. km – dopiero rozpoczyna swoją podróż
Stan: Idealny – Bezwypadkowa, bez żadnych technicznych dolegliwości, lakier w świetnej kondycji, wnętrze bez śladów zużycia jakiegokolwiek elementu.

Tesla Model 3 to nie tylko samochód, to inwestycja w przyszłość i styl życia. Z jej niespotykaną dynamiką, niezrównanym komfortem jazdy i zaawansowanymi technologiami, ta Tesla gwarantuje niezapomniane wrażenia za kierownicą.

Jeśli szukasz pojazdu, który łączy w sobie luksus, wydajność i ekologiczny charakter, to Tesla Model 3 jest idealnym wyborem.

Tesla Model 3 Standard Range Plus to kolejny egzemplarz „trójki” w naszej ofercie. Samochód z przebiegiem 34 tysięcy kilometrów, dysponujący mocą około 320 KM i baterią o powiększonej pojemności, pozwalającą na przejechanie realnie około 405 km – to idealne rozwiązanie dla osób ceniących nie tylko oszczędność i osiągi, ale także bezproblemową eksploatację.

Ekonomia: Niskie koszty eksploatacji – średnie zużycie deklarowane przez producenta to 14 kWh/100km, co oznacza koszt przejechania 100km ok 11 PLN (0,8 zł za kWh) przy ładowaniu w domu, lub ok. 19PLN przy ładowaniu na stacjach Supercharger (aktualnie 1.4 zł za kWh). Nie jest też wielkim wyczynem osiągnąć zużycie na poziomie 10 kWh/100 km (9 zł !). A jeśli jeszcze posiadasz dostęp do fotowoltaiki albo możesz ładować za darmo w pracy lub pod supermarketem (coraz więcej takich miejsc), to samochód przestaje być skarbonką bez dna. Zwłaszcza, że w tym samochodzie nie wymienia się oleju, rozrządu, filtrów (oprócz przeciwpyłkowego), tarcze i klocki potrafią przejechać 300 tys. km i więcej bez wymiany. Do tego nie zepsuje się skrzynia biegów, nie trzeba robić przeglądów, czy obawiać się awarii sprzęgła. Weź do ręki kalkulator i przelicz sobie ile na tym wszystkim oszczędzisz.

Auto sprzedajemy na pełną fakturę VAT, a więc możesz wziąć na firmę, w leasing albo kredyt, odliczyć jeszcze sporo podatku i fajnie zamortyzować, albo po prostu kupić sobie prywatnie i cieszyć się latami, bo samochód posiada pełną gwarancję producenta na wszystkie podzespołu na 4 lata lub 80 tys. km oraz rozszerzoną do 8 lat gwarancję na baterię i silnik!

Specyfikacja

TESLA MODEL 3 z pompą ciepła 2

Galeria zdjęć – Tesla Model 3 Standard Range Plus, VAT 23%, wersja europejska, gwarancja na wszystko w tym baterię i silniki

email: autka.pl@gmail.com

Możliwe finansowanie zakupu w leasingu, kredycie lub zakup za gotówkę.

Tomasz – 511 91 97 97, Rafał – 505 91 52 19
Lokalizacja: ulica Arsenał 3, 31-242 Kraków, Prądnik Biały (Polska)