TESLA MODEL 3 Dual Motor Long Range białe wnętrze

Tesla Model 3 Dual Motor Long Range, 2019, 108 tys. km, VAT 23%, europejska, gwarancja na baterie i silniki. Możliwe finansowanie zakupu w leasingu lub kredycie. Więcej szczegółów poniżej. Zadzwoń teraz!

CENA BRUTTO 23% VAT
sprzedany

[ OPIS | SPECYFIKACJA | GALERIA ZDJĘĆ | POZOSTAŁE TESLE ]

Opis Tesla Model 3 Dual Motor Long Range

TESLA MODEL 3 Dual Motor Long Range 1

Tesla Model 3 w wersji z największym zasięgiem oraz ze stałym napędem 4×4 i poszukiwanym białym wnętrzem. Samochód jest w świetnym stanie i gotowy, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających miłośników motoryzacji, jak również zapewnić niesamowite wrażenia za sprawą swojej ogromnej mocy oraz znaczące oszczędności i korzyści dla środowiska.

Jeśli szukasz pojazdu, który łączy w sobie osiągi, luksus, wydajność, zasięg i ekologiczny charakter, to Tesla Model 3 Long Range jest idealnym wyborem, również na co dzień.

Tesla Model 3 Long Range to samochód pozwalający na przejechanie ponad 450 km – to idealne rozwiązanie dla osób ceniących nie tylko osiągi, ale także bezproblemową eksploatację.

Auto sprzedajemy na pełną fakturę VAT, a więc możesz wziąć na firmę, w leasing albo kredyt, odliczyć jeszcze sporo podatku i fajnie zamortyzować, albo po prostu kupić sobie prywatnie i cieszyć się latami. Gwarancja producenta na baterię i silniki na 8 lat lub 192 tys. km.

CENA BRUTTO 23% VAT
sprzedany

Specyfikacja

TESLA MODEL 3 Dual Motor Long Range 2

Galeria zdjęć – Tesla Model 3 Dual Motor Long Range

email: autka.pl@gmail.com

CENA BRUTTO 23% VAT
sprzedany

Możliwe finansowanie zakupu w leasingu, kredycie lub zakup za gotówkę.

Tomasz – 511 91 97 97, Rafał – 505 91 52 19
Lokalizacja: ulica Arsenał 3, 31-242 Kraków, Prądnik Biały (Polska)