TESLA MODEL 3 DUAL MOTOR LONG RANGE 4×4 FSD

Tesla Model 3 FSD Dual Motor, 2019 rok, 142 tys. km, FSD pełny samodzielny autopilot, VAT 23%, zarejestrowana, europejska, gwarancja producenta na baterię i silnik. Możliwe finansowanie zakupu w leasingu lub kredycie. Więcej szczegółów poniżej. Zadzwoń teraz!

[ OPIS | SPECYFIKACJA | GALERIA ZDJĘĆ | POZOSTAŁE TESLE ]

Opis Tesla Model 3 FSD

Najlepiej wyposażona, z największym zasięgiem i bezwypadkowa TESLA MODEL 3 4×4 LONG RANGE FSD

TESLA MODEL 3 FSD LONG RANGE 2019 1

Same opcje dodatkowe są warte:

= 56 tys. zł

Wartość modelu 3 aktualnie na stronie Tesli to blisko 300 tys. zł, po dobraniu tych opcji!

Wolisz zapłacić ok 300 tys. czy naszą cenę za praktycznie to samo? Tesle w zasadzie nie zużywają się wewnątrz. Między bajki można włożyć historie o niskiej jakości wykończenia. Albo to może w tym egzemplarzu jest taka dobra? No dobrze, są pewne różnice, ale te najważniejsze jak FSD, który wg Elona Muska ma zapewniać wkrótce automatyczne kierowanie na ulicach miast (wsiadasz pod domem, czytasz książkę, gazetę i wiezie Cię do pracy albo rozwozi dzieci do szkoły), dźwięk Premium Audio z subwooferem, Summum i podgrzewanie wszystkich foteli, to nie jest jakaś tam 3-jka importowana z USA w worku foliowym, lecz najwyżej wyposażona 3ka. O osiągach nie ma co nawet wspominać, bo każdy chyba już słyszał, jak szybkie są Tesle, a zwłaszcza 3ki (prawie 500 KM mocy!). Do tego niewielkie zużycie energii (najmniejsze w palecie modeli Tesli) i mamy auto idealne. Zapraszamy!

Kilka suchych faktów:
Rok produkcji: 2019.
Przebieg: zaledwie 142 tys. km – dopiero rozpoczyna swoją ekscytującą podróż
Stan: Idealny – Bezwypadkowa, bez żadnych technicznych dolegliwości, lakier w doskonałej kondycji, wnętrze bez śladów zużycia jakiegokolwiek elementu.

Ekonomia: Niskie koszty eksploatacji – średnie zużycie deklarowane przez producenta to 14 kWh/100km, co oznacza koszt przejechania 100km ok 11 PLN (0,8 zł za kWh) przy ładowaniu w domu, lub ok. 19PLN przy ładowaniu na stacjach Supercharger (aktualnie 1.4 zł za kWh). Nie jest też wielkim wyczynem osiągnąć zużycie na poziomie 12 kWh/100 km (9 zł !). A jeśli jeszcze posiadasz dostęp do fotowoltaiki albo możesz ładować za darmo w pracy lub pod supermarketem (coraz więcej takich miejsc), to samochód przestaje być skarbonką bez dna. Zwłaszcza, że w tym samochodzie nie wymienia się oleju, rozrządu, filtrów (oprócz przeciwpyłkowego), tarcze i klocki potrafią przejechać 300 tys. km i więcej bez wymiany. Do tego nie zepsuje się skrzynia biegów, nie trzeba robić przeglądów. Weź kalkulator i przekalkuluj ile na tym wszystkim oszczędzisz.

Auto sprzedajemy na pełną fakturę VAT, a więc możesz wziąć na firmę, w leasing albo kredyt, odliczyć jeszcze sporo podatku i fajnie zamortyzować, albo po prostu kupić sobie prywatnie i cieszyć się latami, bo gwarancja na baterię oraz silniki to 8 lat albo 192 tys. km!

SAMOCHÓD SPRZEDANY

Specyfikacja

TESLA MODEL 3 FSD LONG RANGE 2019 2

Galeria zdjęć – Tesla Model 3 Long Range FSD, VAT 23%, wersja europejska, gwarancja na baterię i silniki

email: autka.pl@gmail.com

SAMOCHÓD SPRZEDANY

Możliwe finansowanie zakupu w leasingu, kredycie lub zakup za gotówkę.

Tomasz – 511 91 97 97, Rafał – 505 91 52 19
Lokalizacja: ulica Arsenał 3, 31-242 Kraków, Prądnik Biały (Polska)