TESLA MODEL 3 LONG RANGE 2021 56 tys. km

Poliftingowa Tesla Model 3 Long Range Dual Motor 4×4, 2021 rok, tylko 56 tys. km, ciemne wnętrze, pompa ciepła, oryginalny hak, powiększona bateria, VAT 23%, zarejestrowana, europejska wersja, pełna gwarancja producenta na wszystkie podzespoły do 80 tys. km lub na 4 lata oraz 8 lat gwarancji lub 192 tys. km na baterię i silnik. Możliwe finansowanie zakupu w leasingu lub kredycie. Więcej szczegółów poniżej.

[ OPIS | SPECYFIKACJA | GALERIA ZDJĘĆ | POZOSTAŁE TESLE ]

Opis

Tesla 3 z największym zasięgiem i napędem na 4 koła, model Long Range Dual Motor. Z pełną gwarancją producenta na cały samochód na 4 lata lub 80 tys. km oraz 8 letnią lub 192 tys. km gwarancją na baterię i silniki.

TESLA MODEL 3 LONG RANGE 2021 1
Tesla Model 3 Long Range 2021

Wyjątkowa Tesla Model 3 Long Range AWD z rocznika 2021 (model MY2021), która jest kwintesencją nowoczesnej technologii. Zaledwie 56857 km przebiegu gwarantuje, że ten samochód jest w idealnym stanie i gotowy, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających miłośników motoryzacji, jak również zapewnić znaczące oszczędności i korzyści dla środowiska.

Tesla Model 3 Long Range AWD to nie tylko samochód, to inwestycja w przyszłość i styl życia. Z jej niespotykaną dynamiką, niezrównanym komfortem jazdy i zaawansowanymi technologiami, ta Tesla gwarantuje niezapomniane wrażenia za kierownicą.

Jeśli szukasz pojazdu, który łączy w sobie luksus, wydajność i ekologiczny charakter, to Tesla Model 3 Long Range AWD jest idealnym wyborem.

Poliftingowa Tesla Model 3 AWD Long Range to kolejny egzemplarz „trójki” w naszej ofercie. Samochód z przebiegiem 56 tysięcy kilometrów, dysponujący mocą 476KM i powiększoną baterią o pojemności brutto 82 kWh, pozwalającą na przejechanie ponad 500 km – to idealne rozwiązanie dla osób ceniących nie tylko osiągi, ale także bezproblemową eksploatację. W porównaniu z egzemplarzami przed liftingiem – tutaj na pokładzie znajdziemy między innymi pompę ciepła, zapewniającą szybsze i efektywniejsze rozgrzanie kabiny przy mniejszym zużyciu prądu, poprawione osiągi (4.4 sek do 100 km/h), oraz 2 ładowarki indukcyjne do telefonów komórkowych.

Kilka suchych faktów:
Rok produkcji: 2021 (pompa ciepła i powiększona bateria).
Przebieg: zaledwie 56857 km – dopiero rozpoczyna swoją ekscytującą podróż
Kolor karoserii: Metaliczny grafit, który przyciąga spojrzenia i podkreśla dynamiczny charakter
Felgi: 19-calowe, stylowe i wytrzymałe, idealnie komponujące się z ogólnym designem pojazdu.
Hak: Samochód posiada oryginalny demontowalny hak
Bateria: Powiększona bateria 82 kWh zapewniająca imponujący zasięg na pojedynczym ładowaniu, co w połączeniu z pompą ciepła, oszczędza energię i zwiększa efektywność.
Gwarancja producenta: 4 lata lub 80 tys. km na cały samochód oraz dodatkowo do 2029 roku na baterię i silniki, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie i pewność dla nowego właściciela.
Stan: Idealny – bezwypadkowa, bez żadnych technicznych dolegliwości, lakier w doskonałej kondycji, wnętrze bez śladów zużycia jakiegokolwiek elementu.

Ekonomia: Niskie koszty eksploatacji – średnie zużycie deklarowane przez producenta to 14 kWh/100km, co oznacza koszt przejechania 100km ok 11 PLN (0,8 zł za kWh) przy ładowaniu w domu, lub ok. 19PLN przy ładowaniu na stacjach Supercharger (aktualnie 1.4 zł za kWh). Nie jest też wielkim wyczynem osiągnąć zużycie na poziomie 12 kWh/100 km (9 zł !). A jeśli jeszcze posiadasz dostęp do fotowoltaiki albo możesz ładować za darmo w pracy lub pod supermarketem (coraz więcej takich miejsc), to samochód przestaje być skarbonką bez dna. Zwłaszcza, że w tym samochodzie nie wymienia się oleju, rozrządu, filtrów (oprócz przeciwpyłkowego), tarcze i klocki potrafią przejechać 300 tys. km i więcej bez wymiany. Do tego nie zepsuje się skrzynia biegów, nie trzeba robić przeglądów. Weź kalkulator i przekalkuluj ile na tym wszystkim oszczędzisz.

Auto sprzedajemy na pełną fakturę VAT, a więc możesz wziąć na firmę, w leasing albo kredyt, odliczyć jeszcze sporo podatku i fajnie zamortyzować, albo po prostu kupić sobie prywatnie i cieszyć się latami, bo samochód posiada pełną gwarancję na wszystkie komponenty oraz dodatkową gwarancję na baterię i silniki na 8 lat albo 192 tys. km! Zadzwoń i umów się na jazdę próbną.

SPRZEDANE

Możliwe finansowanie zakupu. Umów się na oględziny i jazdę próbną!

Specyfikacja

TESLA MODEL 3 LONG RANGE 2021 2

Galeria zdjęć – Tesla Model 3 LONG RANGE 2021, VAT 23%, zarejestrowana, wersja europejska, pełna gwarancja na cały samochód oraz na baterię i silniki

email: autka.pl@gmail.com

SPRZEDANE

Możliwe finansowanie zakupu. Umów się na oględziny i jazdę próbną!

Tomasz – 511 91 97 97, Rafał – 505 91 52 19
Lokalizacja: ulica Arsenał 3, 31-242 Kraków, Prądnik Biały (Polska)