TESLA MODEL 3 Performance 2020 MY2021 pompa ciepła

Tesla Model 3 Performance, 2020 rok (rok modelowy 2021), 117 tys. km, gwarancja producenta na baterię i silniki, VAT 23%, europejska. Możliwe finansowanie zakupu w leasingu lub kredycie. Więcej szczegółów poniżej. Zadzwoń teraz!

[ OPIS | SPECYFIKACJA | GALERIA ZDJĘĆ | POZOSTAŁE TESLE ]

Opis Tesla Model 3 Performance

Najwyższy model Performance 534 KM. Z gwarancją producenta na baterię i silniki oraz bezwypadkowa TESLA MODEL 3 Performance

TESLA MODEL 3 Performance MY2021 1

Najmocniejsza Tesla Model 3 w wersji Performance ze stałym napędem 4×4 oraz trybem sportowym, białym wnętrzem i 20″ kołami z czerwonymi zaciskami i carbonowym spojlerem. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Samochód jest w idealnym stanie i gotowy, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających miłośników motoryzacji, jak również zapewnić niesamowite wrażenia za sprawą swojej ogromnej mocy oraz znaczące oszczędności i korzyści dla środowiska. Bo można jeździć supercarem i jednocześnie nie przepłacać za paliwo.

Tesla Model 3 Performance to nie tylko samochód, to inwestycja w niesamowite doznania i przyjemność z jazdy. Z jej niespotykaną dynamiką, świetnym komfortem jazdy i zaawansowanymi technologiami, ta Tesla gwarantuje niezapomniane wrażenia za kierownicą.

Jeśli szukasz pojazdu, który łączy w sobie osiągi, luksus, wydajność i ekologiczny charakter, to Tesla Model 3 Performance jest idealnym wyborem, również na co dzień.

Tesla Model 3 PERFORMANCE to wyjątkowy egzemplarz „trójki” w naszej ofercie. Samochód z przebiegiem 124 tysiące kilometrów, dysponujący mocą 534KM i pojemną baterią, pozwalającą na przejechanie ponad 450 km – to idealne rozwiązanie dla osób ceniących nie tylko osiągi, ale także bezproblemową eksploatację.

Auto sprzedajemy na pełną fakturę VAT, a więc możesz wziąć na firmę, w leasing albo kredyt, odliczyć jeszcze sporo podatku i fajnie zamortyzować, albo po prostu kupić sobie prywatnie i cieszyć się latami, bo samochód posiada 8 letnią gwarancję na baterię i silnik!

Specyfikacja

TESLA MODEL 3 Performance MY2021 2

Galeria zdjęć – Tesla Model 3 Performance

email: autka.pl@gmail.com

CENA BRUTTO 23% VAT
SPRZEDANE

Możliwe finansowanie zakupu w leasingu, kredycie lub zakup za gotówkę.

Tomasz – 511 91 97 97, Rafał – 505 91 52 19
Lokalizacja: ulica Arsenał 3, 31-242 Kraków, Prądnik Biały (Polska)