TESLA MODEL S P100D Ludicrous+ 4×4 772 KM

12/2018 rok, najwyższa wersja P100D Ludicrous+ z 773 KM i 2,4s do 100 km/h, 146 tys. km, VAT 23%, zarejestrowana, europejska, gwarancja producenta na baterię i silnik bez limitu kilometrów. Możliwe finansowanie zakupu w leasingu lub kredycie lub samochód w rozliczeniu. Więcej szczegółów poniżej. Umów się już teraz!

Cena 189900 PLN (w tym VAT 23%)

[ OPIS | SPECYFIKACJA | GALERIA ZDJĘĆ | POZOSTAŁE TESLE ]

Możesz wysłać szybkie zapytanie o samochód


Wysyłanie wiadomości, proszę czekać…

Galeria zdjęć – Tesla Model S P100D Ludicrous+, 772 KM i 2.4s do setki, VAT 23%, zarejestrowana, wersja europejska, gwarancja na baterię i silniki bez limitu kilometrów

Specyfikacja

Cena 189900 PLN (w tym VAT 23%)

Opis

Tesla Model S P100D
Tesla Model S P100D

Tesla Model S P100D LUDICROUS, z napędem na 4 koła, pochodząca z europejskiej sieci sprzedaży – to kolejna propozycja w naszej ofercie. Model po liftingu – poprawione światła przednie, lepsze fotele, szybciej reagujący ekran multimedialny, wydajniejsze baterie. Zasięg deklarowany przez producenta dla wersji P100D to prawie 572km (przy spokojnej jeździe zarówno w trasie jak i w mieście). Realne zużycie energii elektrycznej to około 19 kWh/100 km – co oznacza, że koszt przejechania 100km wynosi ok. 20 PLN.

Samochód można ładować zarówno z gniazdka 230V, z gniazdka trójfazowego (siła), za pomocą dedykowanych wallboxów oraz oczywiście na ładowarkach szybkich np. typu SuperCharger. Na takich ładowarkach uzupełnienie baterii od zera do 80% pojemności trwa około 40 minut. Do samochodu dołączone są wszystkie niezbędne kable oraz przejściówki, umożliwiające podpięcie go do praktycznie każdego rodzaju ładowarki.

Egzemplarz pedantycznie utrzymany, zarówno pod kątem wizualnym jak i technicznym, bezwypadkowy, w pięknym, czerwonym, perłowym lakierze.

Gwarancja fabryczna na napęd (silniki + układ przeniesienia napędu) oraz baterię – 8 lat od daty pierwszej rejestracji bez limitu kilometrów.

Sprzedaż na fakturę z 23% VAT. Możliwość leasingu. Możliwość pozostawienia samochodu w rozliczeniu.

Istnieje również możliwość podstawienia pojazdu dowolnie wybranej przez klienta stacji kontroli pojazdów lub serwisu czy warsztatu(na terenie miasta Krakowa), by potwierdzić jego stan techniczny.

Jeśli Państwo chcieliby zapoznać się z naszą ofertą poza godzinami otwarcia naszej firmy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, by umówić się na dogodny dla Państwa termin. Na wszystkie dodatkowe pytania chętnie odpowiem telefonicznie. Zapraszam do kontaktu.

Gwarancja fabryczna na baterię i napęd (silniki + układ przeniesienia napędu) 8 lat od daty pierwszej rejestracji czyli do 03.2026. Gwarancja bez limitu kilometrów!

Sprzedaż na fakturę z 23% VAT. Możliwość leasingu lub kredytu.

Cena 189900 PLN (w tym VAT 23%)

Możliwe finansowanie zakupu. Umów się na oględziny i jazdę próbną!

[ OPIS | SPECYFIKACJA | GALERIA ZDJĘĆ | POZOSTAŁE TESLE ]