Sprzedaż samochodów używanych

sty 28 2016 autka

W ofercie naszej firmy na bieżąco posiadamy starannie wyselekcjonowane samochody używane. Każdy z oferowanych pojazdów przechodzi kontrolę techniczną, a nabywca otrzymuje pełną informację dotyczącą zarówno stanu wizualnego pojazdu (wraz z informacją o ewentualnych naprawach lakierniczych, którym poddany był pojazd) jak i raport techniczny, dotyczący napraw mechanicznych, które powinny być wykonane. Z racji dysponowania pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na obsługę pojazdów dowolnej marki – na życzenie nabywcy jesteśmy w stanie wykonać dowolną usługę z zakresu mechaniki pojazdowej, elektroniki (np. chiptuning) lub lakierniczą (usunięcie defektów nadwozia).

Oprócz tego każdy z oferowanych pojazdów z założenia poddawany jest detailingowi. Dzięki procesowi wieloetapowego polerowania nadwozia – odzyskuje ono swój pierwotny blask. Aby dodatkowo utrwalić efekt – nadwozie zostaje zabezpieczone odpowiednimi środkami, takimi jak twarde woski klasy premium, lub – na życzenie klienta – wybraną powłoką ceramiczną o twardości ołówkowej 9H. Tak zabezpieczona powłoka lakiernicza pozostanie w nieskazitelnym stanie przez wiele lat eksploatacji. Ponadto prana jest tapicerka, oraz czyszczone i impregnowane są wszystkie elementy wnętrza pojazdu.

Znakomita większość oferowanych przez nas samochodów zostaje poddana kompleksowemu przeglądowi, wykonywanemu przez specjalizującą się w takich usługach firmę Joymile, którego efektem jest wygenerowanie raportu, w którym wyszczególnione są zarówno zalety jak i wszystkie ewentualne wady pojazdu – tak, aby przyszły nabywca po zapoznaniu się z raportem (można go pobrać albo ze strony Joymile, lub drogą mailową za pośrednictwem naszej firmy) miał pełny obraz towaru, który zamierza kupić.

Szerokie spektrum usług, jakie jesteśmy w stanie zaoferować każdemu nabywcy samochodu, pozwala do minimum ograniczyć problematykę wynikającą z nabywania rzeczy używanej.

Na życzenie klienta możemy także odpłatnie dostarczyć pojazd w dowolne miejsce w kraju.

Niewątpliwym atutem oferowanych przez nas samochodów jest fakt, iż znakomita większość ich eksploatowana jest na drogach na zachodzie, w krajach takich jak Belgia, Niemcy, czy Holandia. Tam też w autoryzowanych serwisach naprawczych są one poddawane regularnym przeglądom i naprawom. Dzięki temu stan pojazdów, którym obce są nierówne nawierzchnie i chałupnicze naprawy, dalece in plus odbiega od stanu aut, które spotkać można na rodzimym rynku aut używanych.