Samochody na zamówienie

sty 28 2016 autka

Dostarczanie wymarzonych samochódów naszym klientom to idea, która od początku przyświeca nam w kontaktach z nabywcami. Lata doświadczeń na rynku samochodów używanych pozwoliło na wypracowanie określonej listy dostawców (z kraju oraz zza granicy), którzy dostarczają nam sprawdzone pojazdy, z klarowną historią eksploatacji i gwarantowanym przebiegiem, których sprzedaż najczęściej dokumentowana jest fakturą z 23% stawką podatku VAT. Dzięki temu jesteśmy m.in. stałymi dostawcami pojazdów do firm leasingowych – nasze auta bez problemu przechodzą wszystkie procedury prowadzące do uzyskania na nie leasingu.

Może jednak się zdarzyć, że w naszej ofercie na dany dzień nie znajduje się pojazd, który byłby odpowiedni dla konkretnego kupującego. W takiej sytuacji podejmujemy się znalezienia określonego modelu danej marki, według wytycznych przyszłego nabywcy – w ofercie naszych dostawców występuje na bieżąco kilka tysięcy pojazdów do wyboru. Jedynym wyjątkiem jest realizacja zlecenia, polegającego na sprowadzeniu pojazdu ze źródła innego, niż nasi dostawcy – niestety jest to procedura objęta wysokim stopniem ryzyka i dlatego też nie podejmujemy się takich usług.

Sprowadzane przez nas samochody najczęściej są pojazdami, których wiek nie przekracza 10 lat. Klient, przed podjęciem decyzji o zamówieniu konkretnego egzemplarza, otrzymuje od nas komplet informacji dotyczących zarówno stanu pojazdu, jego wyposażenia i przebiegu, jak i historię serwisową i historię ewentualnych szkód/napraw. Najczęściej do każdego z aut dołączany jest raport wykonany przez rzeczoznawcę firmy DEKRA, obejmujący także komplet zdjęć całego pojazdu oraz uszkodzeń (rysy na nadwoziu, zadrapania, wgniecenia, uszkodzone elementy tapicerki, itp).

Dodatkowym atutem oferowanych przez nas samochodów jest fakt, iż znakomita większość ich eksploatowana jest na drogach na zachodzie, w krajach takich jak Belgia, Niemcy, czy Holandia. Tam też w autoryzowanych serwisach naprawczych są one poddawane regularnym przeglądom i naprawom. Dzięki temu stan pojazdów, którym obce są nierówne nawierzchnie i chałupnicze naprawy, dalece in plus odbiega od stanu aut, które spotkać można na rodzimym rynku aut używanych.