BMW F11 525xDA

BMW F11 525xDA to jedno z najciekawszych kombi, jakie można nabyć. Wyposażone w turbodoładowany silnik diesla o pojemności 2 litrów dysponuje mocą 218 koni mechanicznych i pozwala na rozpędzenie tego dużego i ciężkiego pojazdu w 7.3 sekundy do 100 km/h. Na niemieckich autostradach podróżować można z prędkościami dochodzącymi do 230 km/h. Z racji bogatego wyboru dostępnych kolorów nadwozia oraz różnorodnych kompozycji wnętrza praktycznie każdy nabywca modelu F11 mógł skonfigurować pojazd wedle swojego gustu, nie będąc ograniczanym przez producenta.

Samochód, który do nas trafił, z racji jasnej tapicerki skórzanej i jasnej wykładziny podłogowej – musiał zostać poddany gruntownemu czyszczeniu wnętrza. Jasne wnętrza przepięknie wyglądają na codzień, jednakże wymagają dużo większej troski i dbałości o nie. Dlatego też aby ulżyć nieco właścicielowi – tapicerkę skórzaną zaimpregnowano odpowiednimi środkami, ograniczającymi przywieranie brudu lub powstawanie odbarwień np. od jeansowych spodni. Ekstrakcyjne czyszczenie wykładzin podłogowych oraz czyszczenie i zabezpieczenie tworzyw sztucznych pozwoliło na przywrócenie wnętrza do stanu salonowego.

Nadwozie poddano wieloetapowemu procesowi korekty lakieru, która pozwoliła na usunięcie widocznych w świetle słonecznym mikrozarysowań. Aby radość z posiadania nieskazitelnej powłoki lakierniczej trwała jak najdłużej – zabezpieczono ją kompozytem ceramicznym o twardości ołówkowej 9H.

bmwbmw 525xddetailingnanolex 9hNanolex Si3Dpolerowanie nadwoziapowłoka 9hskórzana tapicerkazabezpieczenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

(Spamcheck Enabled)