Pielęgnacja karoserii

Samochód wraz z upływem czasu traci blask, a lakier na karoserii pokrywa się coraz bardziej rzucającymi się w oczy ... czytaj dalej »

Pielęgnacja wnętrza

Czyste wnętrze samochodu to nie tylko miły dla oka widok. Nadmierna ilość nie usuniętych w porę zanieczyszczeń porę doprowadzić ... czytaj dalej »

PDR wgniecenia
Usuwanie wgnieceń bez malowania

Elementy nadwozia pojazdu (stalowe lub aluminiowe) mogą pod wpływem działania sił zewnętrznych ulec trwałemu odkształceniu. Najczęściej taka sytuacja ma ... czytaj dalej »

Mercedes C

Czarne Mercedesy kojarzyły się, a może i nadal niektórym się kojarzą, z czarnymi charakterami właścicieli. Egzemplarz, który do nas ... czytaj dalej »

Mercedes C

Lakier kilkunastoletniego samochodu to często nie najlepsza wizytówka. Kilkuset krotne mycie musi pozostawić na nim ślad - nie mówiąc ... czytaj dalej »

Maserati Quattroporte

Maserati to marka, która od długiego czasu wyznacza pewne standardy jeśli chodzi o design samochodów luksusowych z delikatną, sportową ... czytaj dalej »

Citroen C4 Grand Picasso

Nietuzinkowy design oraz wyposażenie tego minivana to pierwsze rzeczy, na które większość osób zwróci uwagę. O ile wygląd może ... czytaj dalej »