Mechanika pojazdowa

Sty 27 2016 autka

Oprócz prostych przeglądów okresowych zajmujemy się także świadczeniem kompleksowych, profesjonalnych usług w zakresie mechaniki pojazdowej samochodów osobowych oraz dostawczych. Posiadamy doświadczenie pozwalające na obsługę mechaniczną pojazdów wszystkich marek, w tym aut segmentu premium – BMW, Audi, Mercedes. Dzięki zastosowaniu najnowszych urządzeń diagnostycznych jesteśmy w stanie podjąć się naprawy większości najnowszych pojazdów, których należyta obsługa jest niemożliwa bez użycia dedykowanych diagnoskopów. Szczególną wagę przykładamy do rzetelności, wysokiej jakości oraz terminowości usług, świadczonych przez naszą firmę.

Szczególnie polecamy się uwadze osób, które dysponują samochodami grupy FCA (Alfa Romeo/Fiat/Chrysler/Jeep). Dzięki wieloletniej praktyce w naprawie pojazdów tej grupy jesteśmy w stanie usunąć wszystkie problemy techniczne, wynikające z niedoskonałości niektórych rozwiązań – co z kolei pozwala uchronić się przed sporymi wydatkami w przypadku poważnych awarii. Z racji unifikacji rynku motoryzacyjnego – podobne podzespoły stosowane są w wielu modelach koncernu General Motors (Opel / Saab) – dlatego też posiadacze pojazdów tego koncernu również znajdą u nas wsparcie merytoryczne i praktyczne.

Staramy się działać wg zasady „lepiej zapobiegać, niż leczyć” – na bieżąco klienci naszego serwisu są informowani o potencjalnych problemach, które mogą się pojawić w określonych modelach samochodów. To z kolei pozwala w większości przypadków na uniknięcie kosztownych napraw – wystarczy wykonana odpowiednio wcześniej akcja serwisowa.