TESLA MODEL 3 LONG RANGE DUAL MOTOR 2021

6/2021 rok, poliftingowy model 3 z powiększoną baterią i pompą ciepła. Dodatkowe wyposażenie to pełny samodzielny autopilot FSD oraz fabryczny hak. Do tego niesamowity niebieski kolor Deep Blue Metallic, co czyni, że wartość samych dodatkowych opcji to aż 51 tys. zł. Do tego w serii napęd na cztery koła, premium audio i 4.4s do setki! Samochód posiada tylko 101 tys. km przebiegu i jest sprzedawany na pełną fakturę VAT 23%. Jest zarejestrowany, z europejskiej dystrybucji i posiada pełną gwarancję producenta na baterię i silniki do czerwca 2029 roku. Możliwe finansowanie zakupu w leasingu lub kredycie lub samochód w rozliczeniu. Więcej szczegółów poniżej. Umów się już teraz!

[ GALERIA ZDJĘĆ | SPECYFIKACJA | OPIS | INNE TESLE ]

Galeria zdjęć – Tesla Model 3 Dual Motor Long Range, FSD, hak, 4.4s do setki, VAT 23%, zarejestrowana, wersja europejska, gwarancja na baterię i silniki do 06.2029

Specyfikacja

Opis

TESLA MODEL 3 LONG RANGE 4X4 2021 28
Tesla Model 3 Dual Motor Long Range 2021

Tesla Model 3 z największym zasięgiem i napędem na 4 koła, model Long Range Dual Motor. Wyposażona jest w funkcję pełnej autonomicznej jazdy FSD (opcja warta 39 tys. zł) oraz hak (opcja warta 6 tys. zł). Dopełnieniem jest piękny kolor Deep Blue Metallic (opcja dodatkowa o wartości 6 tys. zł). Samochód posiada pełną gwarancję producenta na baterię i silniki do czerwca 2029 roku.

Jest to model poliftingowy z powiększoną baterią i pompą ciepła. Tesla Model 3 AWD Long Range to kolejny egzemplarz „trójki” w naszej ofercie. Samochód dysponuje mocą 476KM i powiększoną baterią o pojemności brutto 82 kWh, pozwalającą na przejechanie ponad 500 km – to idealne rozwiązanie dla osób ceniących nie tylko osiągi, ale także bezproblemową eksploatację na większych dystansach. W porównaniu z egzemplarzami przed liftingiem – tutaj na pokładzie znajdziemy między innymi powiększoną bateriępompę ciepła, zapewniającą szybsze i efektywniejsze rozgrzanie kabiny przy mniejszym zużyciu prądu, zmiany wizualne (ciemne wykończenie klamek i listew) i poprawione osiągi (4.4 sek do 100 km/h), oraz 2 ładowarki indukcyjne do telefonów komórkowych.

Sprzedaż na fakturę z 23% VAT. Możliwość leasingu. Możliwość pozostawienia samochodu w rozliczeniu.

Istnieje również możliwość podstawienia pojazdu dowolnie wybranej przez klienta stacji kontroli pojazdów lub serwisu czy warsztatu(na terenie miasta Krakowa), by potwierdzić jego stan techniczny.

Jeśli Państwo chcieliby zapoznać się z naszą ofertą poza godzinami otwarcia naszej firmy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, by umówić się na dogodny dla Państwa termin. Na wszystkie dodatkowe pytania chętnie odpowiem telefonicznie. Zapraszam do kontaktu.

Sprzedaż na fakturę z 23% VAT. Możliwość leasingu lub kredytu.

REZERWACJA

[ OPIS | SPECYFIKACJA | GALERIA ZDJĘĆ | POZOSTAŁE TESLE ]