TESLA MODEL 3 PERFORMANCE 4×4 CZARNY

Tesla Model 3 Performance, 3/2020 rok, 208 tys. km, 534 KM, czarny metallic, białe wnętrze, VAT 23%, zarejestrowana, europejska wersja. Możliwe finansowanie zakupu w leasingu lub kredycie. Więcej szczegółów poniżej. Zadzwoń teraz!

[ GALERIA ZDJĘĆ | SPECYFIKACJA | OPIS | INNE TESLE ]

Galeria zdjęć – Tesla Model 3 PERFORMANCE, VAT 23%, zarejestrowana, wersja europejska

Specyfikacja

Opis

Najwyższy model TESLA MODEL 3 Performance

Najmocniejsza Tesla Model 3 w wersji Performance ze stałym napędem 4×4 oraz trybem sportowym, białym wnętrzem i 20″ kołami z czerwonymi zaciskami i carbonowym spojlerem. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Samochód jest w świetnym stanie mimo przebiegu i gotowy, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających miłośników motoryzacji, jak również zapewnić niesamowite wrażenia za sprawą swojej ogromnej mocy oraz znaczące oszczędności i korzyści dla środowiska. Bo można jeździć supercarem i jednocześnie nie przepłacać za paliwo.

Tesla Model 3 Performance to nie tylko samochód, to inwestycja w niesamowite doznania i przyjemność z jazdy. Z jej niespotykaną dynamiką, świetnym komfortem jazdy i zaawansowanymi technologiami, ta Tesla gwarantuje niezapomniane wrażenia za kierownicą.

Jeśli szukasz pojazdu, który łączy w sobie osiągi, luksus, wydajność i ekologiczny charakter, to Tesla Model 3 Performance jest idealnym wyborem, również na co dzień.

Tesla Model 3 PERFORMANCE to wyjątkowy egzemplarz „trójki” w naszej ofercie. Samochód z przebiegiem 208 tysięcy kilometrów, nadal w świetnej kondycji i bez większego zużycia typowego dla większych przebiegów w innych markach. Dysponujący mocą 534KM i pojemną baterią, pozwalającą na przejechanie ponad 350-400 km – to idealne rozwiązanie dla osób ceniących nie tylko osiągi, ale także bezproblemową eksploatację. Do tego jaki tani!

Kilka suchych faktów:
Rok produkcji: 2020 (pierwsza rejestracja 03.2020)
Przebieg: 208 tys. km
Kolor karoserii: Black Metallic wraz z ciemnymi felgami 20″ nadaje tej Tesli 3 Performance agresywny charakter
Felgi: 20-calowe, sportowe i wytrzymałe, idealnie komponujące się z ogólnym designem pojazdu.
Bateria: Bateria 75 kWh zapewniająca imponujący zasięg na pojedynczym ładowaniu, co w połączeniu z dwoma silnikami, oszczędza energię i zwiększa efektywność.
Stan: Bardzo dobry, bez żadnych technicznych dolegliwości, wnętrze bez śladów nadmiernego zużycia.

Ekonomia: Tesla 3 to niskie koszty eksploatacji – średnie zużycie deklarowane przez producenta to 14 kWh/100km, co oznacza koszt przejechania 100km ok 11 PLN (0,8 zł za kWh) przy ładowaniu w domu, lub ok. 19PLN przy ładowaniu na stacjach Supercharger (aktualnie 1.4 zł za kWh). Nie jest też wielkim wyczynem osiągnąć zużycie na poziomie 12 kWh/100 km (9 zł !), chociaż wersja Performance nie zachęca do jazdy o przysłowiowej kropelce. Jeśli jednak posiadasz dostęp do fotowoltaiki albo możesz ładować za darmo w pracy lub pod supermarketem (coraz więcej takich miejsc), to samochód przestaje być skarbonką bez dna. Zwłaszcza, że w tym samochodzie nie wymienia się oleju, rozrządu, filtrów (oprócz przeciwpyłkowego), tarcze i klocki potrafią przejechać 300 tys. km i więcej bez wymiany. Do tego nie zepsuje się skrzynia biegów, nie trzeba robić przeglądów. Weź kalkulator i przekalkuluj ile na tym wszystkim oszczędzisz.

Auto sprzedajemy na pełną fakturę VAT, a więc możesz wziąć na firmę, w leasing albo kredyt, odliczyć jeszcze sporo podatku i fajnie zamortyzować, albo po prostu kupić sobie prywatnie i cieszyć się latami, bo Tesle są znane z niewiarygodnej trwałości zarówno mechaniki jak i układu napędowego z baterią.

[ OPIS | SPECYFIKACJA | GALERIA ZDJĘĆ | POZOSTAŁE TESLE ]